Підготовка до PISA-2018: наради в регіонах

В Україні стартувала підготовка до проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018. Упродовж минулого місяця у п’ятьох регіональних центрах оцінювання якості освіти – Харківському, Львівському, Івано-Франківському, Київському та Херсонському – було проведено інформаційні наради за участі національного координатора Програми, начальника відділу досліджень та аналітики Українського центру оцінювання якості освіти Tetiana Vakulenko, фахівців відділу досліджень та аналітики УЦОЯО Віктора Гороха і Світлани Ломакович, співробітників регіональних центрів, регіональних координаторів дослідження, представників інститутів післядипломної педагогічної освіти й департаментів освіти і науки в областях, а також учителів.

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти, 22 грудня 2016р.
Основне завдання таких нарад – поширити вичерпну інформацію про мету й засади дослідження PISA, принципи формування вибірки та тестових завдань, виявити можливі ризики проведення дослідження в Україні та обговорити план підготовки.
Наступні наради буде проведено в Одеському, Дніпропетровському, Вінницькому та Донецькому (м. Слов’янськ) регіональних центрах оцінювання якості освіти протягом січня та лютого.
Докладніше про Програму PISA, особливості підготовки та проведення дослідження в Україні, зразки тестових завдань тощо – на офіційному сайті PISA-2018 в Україні
Опубліковано в Новини Мітки: ,
Один коментар в “Підготовка до PISA-2018: наради в регіонах
  1. Гвоздецька Юлія коментує:

    Я вчитель математики в Криворізькому Жовтневому ліцеї ( м. Кривий Ріг), стаж роботи 10 років. Маю питання до організаторів дослідження: чи можна прийняти участь в перевірці робіт. Дуже хотілося б отримати цей неоціненний досвід. Заздалегідь вдячна за відповідь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*