Математика

На цій сторінці Вашій увазі пропонуються офіційно оприлюднені на сайті ОЕСР тестові завдання PISA попередніх років. Зверніть увагу, що на сайті розміщено англомовні завдання.  Крім того, кожного місяця на цій сторінці буде розміщуватися україномовний блок завдань PISA.  Чекайте на оновлення!


Приклади опублікованих завдань з математики (англомовна версія).


Яблуні


Карта Антарктиди


Приватний будинок


 

9 коментарів в “Математика
 1. Inna коментує:

  Гарні завдання

 2. Zaiyah коментує:

  So true. Honesty and everything rezodniceg.

 3. Олександр коментує:

  Завдання чудові, але – неприпустимі помилки пов’язані з перекладом у тесті з будинком. Якщо такі помилки допустимі, то немає потреби витрачати час і кошти на подібне тестування або перекладачів.

  • Тетяна коментує:

   Шановний пане Олександре!

   Щиро дякуємо за інтерес до дослідження, а особливо до прикладів тестових завдань. Чи не могли б Ви вказати, що саме Вас турбує в перекладі блоку завдань “Приватний будинок”?

   Тестові завдання для використання в реальному тестуванні програми перекладються за складною схемою: два незалежні переклади з англійської та французької версій; узгодження з філологами, вітчизняними фахівцями-предметниками; вичитування матеріалів незалежними експертами (вітчизняними й зарубіжними); узгодження окремих термінів і форматування текстів тощо.
   На жаль, ми не маємо змоги перекладати опубліковані матеріали дослідження(представлені для інформування громадськості) за описаною схемою, тож у текстах завдань-прикладів можуть бути певні відхилення. Будемо вдячні за співпрацю щодо вдосконаленння матеріалів для ознайомлення, репрезентованих на нашому сайті.

   З повагою,
   Тетяна Вакуленко
   національний координатор PISA-2018 в Україні

 4. Василь коментує:

  В задачі з Антарктидою масштаб указаний Ккілометрах

 5. Ярослав коментує:

  Слишком легко

 6. Анатолій коментує:

  Добре. Просимо викласти ще.

 7. Анатолій коментує:

  Дуже цікаво. Слід продовжити публікації матеріалів з математики. Є ще тести для старшого віку. Цікаво було би знайти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*